İşitme Cihazı İzmir

İzmir Alsancak’ta Şair eşref Bulvarı’nda Uzman Odyologlarımız ve ekibimiz eşliğinde işitme testi, işitme cihazı uygulamaları, denemeleri, işitme cihazı satışı, ReSound işitme cihazları tamiri, teknik servis, bakım onarım konularında hizmetinizdeyiz.

 

Seda Bayrak

Psikolog, Uzm. Odyolog

2005 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji lisans, 2012 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi KBB AD Odyoloji yüksek lisans programlarını tamamlamıştır. 2005 yılından bu yana özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çocuk ve ergenlerle çalışmış olup koklear implant, işitme cihazı ve klinik alanında iş deneyimlerine sahiptir. 2017 yılında Duymer bünyesinde uzman odyolog olarak çalışmaya başlamıştır. Kendisi postlingual işitme kayıplı olup hem işitme cihazı hem de koklear implant kullanıcısıdır.

 

Cennet İNCE

Odyolog

2017 yılında Hacettepe Üniversitesi odyoloji bölümünden şeref diplomasıyla mezun oldu. Denver gelişimsel çocuk taraması, Tinnutus modilasyon sertifikası ve işaret dili sertifikalarına sahiptir. Otizme interdisipliner yaklaşım paneline katılmıştır. İşitme cihazı uygulamaları konusunda deneyime sahiptir.

 

Bilge BOLAT

Odyolog

01.01.1993 Adana doğumludur. 2011’de Adana Fen Lisesi’nden, 2016’da İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Bölümü’nden Klinik Odyolog olarak mezun olmuştur. Mart 2015’te Belçika’da IPAB (The Intensive Programme on Audiology across Borders) ve Mayıs 2015’te İstanbul’da EFAS (European Federation of Audiology Societies)’a katılmıştır. Mart 2017’de GN Hearing Danimarka’da “Pediatrik İşitme Cihazları ve Uygulamalar” üzerine eğitim almıştır. Duymer İşitme Cihazları Merkezi’nde Eğitmen Odyolog olarak çalışmaktadır.

Burcu GÜNGÖR

Odyometrist

2013 yılında Trakya Üniversitesi odyometri bölümünden mezun oldu. Ege üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde denge ve baş dönmesi testleri konusunda eğitim aldı. İşitme cihazı uygulamaları konusunda deneyime sahiptir. 1.ulusal işitme merkezleri sorumlu müdürler eğitimi sertifikası vardır.