ENZO²

ReSound Enzo İşitme Cihazları

ReSound Enzo İşitme Cihazı ile birlikte sevdiğiniz şarkıyı dinlerken siz de eşlik edin. Telefonunuzda bir yakınınızın size gönderdiği video mesajda onun sesini duyun ve gülümseyin. İş hayatında geniş topluluklara seslenirken kendinize güvenerek konuşun.

ReSound ENZO² ailesi sesler nereden gelirse gelsin sesi rahatça duymanızı sağlayan en küçük ve en güçlü “super power” işitme cihazlarını bünyesinde barındırır. Hayatınızdaki en önemli şeylere bağlanmanın rakipsiz tek yolu olan ReSound ENZO² ile işitme deneyiminizi kolayca kişiselleştirmenin tadına varın.

ReSound akıllı işitmenin özünde, size ve yaşam tarzınıza uyum sağlayan, böylece anı yaşamanızı ve kendinize güvenerek iletişim kurmanızı kolaylaştıran çözümler sunmak vardır.

ReSound Enzo İşitme Cihazları Renkler

ReSound ENZO² güçlü 675 bataryalı süper güçlü işitme cihazı şeklinde sunulmaktadır. Eğer daha az kazanım isterseniz de 13 bataryalı tasarımı da aynı işlevleri görmektedir.

Hangi tasarım sizin için en uygunu ise ReSound ENZO²’ nin bütün parçaları, iSolate™ nano teknolojisi ile kaplıdır. Bu da işitme cihazlarını dayanıklı ve güvenilir kılar.

ÜRÜN GAMI
ReSound ENZO² işitme cihazları 10 farklı renkte tasarıma sahiptir. Böylece sizin için mükemmel olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

RESOUND İŞİTME CİHAZLARI KABLOSUZ AKSESUARLAR
ReSound ENZO² ile bütün ReSound kablosuz aksesuarlarınıza doğrudan bağlanabilirsiniz. Bu da size doğrudan ses akışı, kolay kontrol ve gürültülü ortamlarda veya ses kaynağına mesafeli durumlarda gelişmiş konuşma algılama sunar.

enzo_icerik_3

İşitme deneyiminizi kişiselleştirin.

Çevrenizde olan bitenleri anlamak için ses şiddetini çabucak değiştirebilirsiniz. Odaklanmak istediğiniz sesi kişiselleştirebilirsiniz. Kaybettiğiniz işitme cihazlarınızı bulabilirsiniz. Akıllı telefon kullanır gibi rahatça ayarlarınızı özelleştirin.

Ödüllü ReSound Smart™ uygulaması ile iphone veya seçilmiş Android telefon modelleri ile ReSound ENZO²’ nizin ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama Apple Watch’ta da mevcuttur.

Ayrıca ReSound Smart uygulaması ReSound ENZO² için 3 yeni özellik sunarak dinleme deneyiminizi en iyi seviyeye çıkarır.

ReSound Enzo İşitme Cihazları

 

KONUŞMAYA ODAKLANMA
Konuşan kişinin kelimelerini daha net duyar ve neyi dinlemek istediğinizi kesin olarak seçebilirsiniz.

 

GÜRÜLTÜLÜ ORTAMLARDA KONFOR
Gürültülü ortamlarda, gürültü seviyesini azaltın. Böylece dinleme daha konforlu hale gelir ve konuşulanlar daha kolay anlaşılır.

 

RÜZGARLI ORTAMLARDA KONFOR
Rüzgar filtresi, istenmeyen rüzgar seslerini düşürerek minumum efor ile maksimum dinleme konforu sunar.
ReSound Enzo İşitme Cihazları Teknik Özellikler