MAGNA

ReSound Magna İşitme Cihazları

 

ReSound Magna İşitme Cihazlarının sunduğu avantajlar:

  1. Yankı olmadan daha fazla ses yükseltimi
  2. Mükemmel ses kalitesi ve konusmayı anlama özelligi
  3. Yüksek tonları daha fazla isitme.
  4. Çekici, erogonomik ve dayanıklı tasarım

Daha aktif bir yasam için ReSound Magna’yı tercih edin

ReSound İşitme Cihazları olarak, ileri-çok ileri işitme kaybı yaşamanın günlük yasamda önemli işitme zorluklarına neden olduğunu çok iyi anlıyoruz. Güçlü, dijital süper power BTE modeli olan ReSound Magna™ cihazını ileri teknoloji kullanarak ve sizin daha fazla duymanızı sağlayan özelliklerle geliştirme sebebimiz iste budur. Bu sayede istediğiniz hayatı yaşayabileceksiniz.

1 Yankı olmadan daha fazla ses yükseltimi

ReSound Magna İşitme Cihazları, en çok ihtiyaç duyduğunuz durumlarda daha fazla ses yükseltimi sağlayan, piyasadaki en güçlü BTE cihazlarından biridir. ReSound Magna mükemmel yankı bastırma sistemi DFS Ultra™ sayesinde güç seviyesini herhangi bir rahatsız edici yankı sesi olmaksızın yüksek düzeyde tutacaktır.

2 Mükemmel ses kalitesi ve konuşmayı anlama özelliği

Benzersiz Surround Sound by ReSound™ teknolojisi sayesinde ReSound Magna ile mükemmel ses kalitesi veren tok ve ayrıntılı bir ses yükseltiminin keyfini yaşayabileceksiniz.

ReSound Magna’nın gelişmiş yönlenme özelliği; konuşma ve diğer önemli seslerin geldiği yerleri ayırt etmeyi daha da kolaylaştırarak, gürültülü ortamda konuşmayı anlama özelliğini geliştirir. ReSound Magna ayrıca rüzgar gürültüsünü azaltarak, dıs mekanlarda daha rahat duymanıza olanak sağlayacaktır.

3 Yüksek tonları daha fazla işitme

ReSound Magna İşitme Cihazları bütün bunların yanı sıra, normalde duyulması mümkün olmayan sesleri tekrar işitebilmenizi sağlayan gelişmiş bir algoritma niteliğindeki Sound Shaper™ ile donatılmıştır. Bir başka deyişle, önemli konuşma ipuçlarının kalitesini yükseltir; tıpkı kus cıvıltıları ve çocuk seslerinin daha net işitilebilmesi gibi…

4 Çekici, ergonomik ve dayanıklı tasarım

ReSound Magna cihazı yoğun kullanım, kolay yönetim ve estetik dikkate alınarak üretilmiştir. Sağlam yapılı ve üstün, dayanıklı bir işlem olan iSolate™ nanotech ile tamamen
kaplanmış olan bu cihaz yüksek su iticilik özelliğine sahiptir; aktif bir yasam tarzı için…

ReSound Magna

 

ReSound Magna İşitme Cihazları Teknik Özellikler